תוכנה לניהול הזמנות

מערכת לניהול הזמנות
הרבה פעמים קריטריון לכאורה פשוט כגון סדר, עשוי להפיל או להרים עסק. כך למשל אם ניקח סיטואציה של עסק אשר לא שם לב שהמדפים מתרוקנים ממוצר כזה או אחר, ועל כן לא ביצע בזמן הזמנה, הרי שמאוד ייתכן שאותה טעות תעלה לאותו עסק באיבוד לקוח קבוע, ולו כיוון שאותו לקוח קיבל רושם שלילי מאותה חברה ועל כן עבר לחברה המתחרה. על כן עסק שעובד אל מול הזמנות צריך לשמור על סדר מופתי, ולו על מנת לעקוב אחר סטטוס ההזמנה של הלקוח, אופי העבודה של הספקים, שמירת תיעוד מבוקר של כלל המהלכים העסקיים וכדומה. 

בעזרתה של מערכת חכמה
כיצד עומדים ביעדים ושומרים על הערך החשוב הנ"ל? ובכן פשוט מאוד בעזרתה של מערכת חכמה אשר מותאמת באופן אישי וחיוני - באמצעות תוכנה לניהול הזמנות! כך ניתן לבצע הזמנות, לספק חשבוניות, לרכז חיוביים של לקוחות, לדרוש מס בהתאם לחוק, לנתח אחוזי רווח ממגוון עסקאות, לעקוב אחר חשבונות שטרם שולמו, לבחון רווחיות של עסקים, לעקוב אחר מסמכים שונים ותתי מטלות, להפריד התנהלות מול לקוחות קבועים שדורשים יחס יותר אישי, לבין לקוחות ארעיים וכדומה. 

יעילות חסרת פשרות
אחד מהחששות הגדלים של בתי עסק נוגעים לאיבוד לקוחות קבועים, במיוחד בעידן בו התחרות על כל לקוח כה משמעותית. על כן אם מבקשים מראש להיות רגועים שהלקוח ייצא מרוצה ויקבל את מבוקשו בזמן ואף יקבל מענה בטרם קבלת המוצר, הרי שראוי להיעזר במערכת לניהול הזמנות! מערכת לניהול הזמנות יכולה למנוע טעויות אנוש, יכולה להעניק ללקוח יחס אישי ותחושת ביטחון, עשויה להקרין על העסק מקצועיות, יודעת לאותת בזמן כאשר מתעורר חוסר וכדומה. 
 

הוצאה רווחית
מכאן שגם אם רכישת מערכת לניהול מסמכים והזמנות מצריכה הוצאה כספית, הרי שחשוב לזכור שמדובר בהוצאה חכמה ורווחית, חשוב לזכור שמדובר בהוצאה שעתידה להחזיר את עצמה במהרה ואף למנוע הפסדים כספיים.

מכאן שאם גם אתם עובדים מול מסמכים, הזמנות ולקוחות, הרי שיש לקבל עזרה חשובה, ופה כפי שציינו יש לקבל החלטה מושכלת, כאשר יש לתעדף חברה שבוחנת היטב את מאפייני וצרכי כל עסק ועסק. 
 
 
שלג CRM
 
שלג מכללות
 
שלג עמותות ומלכ"רים
 
שלג רישום כנסים

מוצרים

פתרונות

 
ניהול לידים מנצח
 
Web Services
 
בילינג וסליקה מיידית
 
ניהול קמפיינים
 
מכירות וטלמרקטינג
 
קול סנטר
 
שירות לקוחות
 
אינטגרציה לאתרי מכירות
 
מחולל דוחות
 
 
בין לקוחותינו
יצירת קשר
כתובתנו: רמת גן, ז'בוטינסקי 35 
טלפון. 072-33-80-789 |  פקס.  03-6137996  |  דוא"ל. sales@sheleg.co.il
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: