תוכנה לניהול בתי עסק

עולם ומלואו - תוכנה לניהול בתי עסק
אין עסק שלא היה שמח לחסוך בהוצאה על כוח אדם, שהיה שמח מראש למנוע טעויות אנוש, שהיה שמח לקבל עזרה חשובה בהפקת דוחות ובהצלבת נתונים, שהיה שמח לדעת בכול רגע נתון היכן פני הדברים עומדים, שהיה שמח לחסוך בזמן יקר, שהיה שמח לשמור על לקוחות קיימים ולהשיג לקוחות חדשים, שהיה שמח לשמור על סדר באופן פשוט, ושבאופן כללי היה שמח לקבל עזרה מושכלת ומסודרת בניהול העסק, וזאת מבלי לשלם משכורת נוספת ומבלי להיות כפוף לשעות העבודה הסטנדרטיות.

כיצד לבחור חברה עבור בניית תוכנה?
לאור כל זאת, טוב לדעת שניתן לרכוש תוכנה לניהול בתי עסק אשר יודעת להפיק מגוון דוחות, להצביע על חסרים, להצליב נתונים, להקצות כספים, לעקוב אחר התקדמות של פרויקטים, לנהל פגישות, להגיש הצעות מחיר, לעקוב אחר גביית כספים, להקצות מטלות לאנשים המתאימים, לשלוח באופן אוטומטי הודעות ללקוחות קבועים (או פוטנציאליים) וכדומה. מכאן שאם גם אתם מבקשים ליהנות מכל זאת, הרי שטוב לדעת שכל שעליכם לעשות זה למצוא חברה שמציעה תוכנה בעלת התאמה מרבית לצרכי העסק, שמחזיקה בניסיון עשיר, שלצדה מערך ארגוני ואנשי צוות מובילים, אנשי תמיכה אדיבים ויכולת לפתח התאמה מלאה עבור כל צורך של כל עסק, ארגון או עמותה.

תתי סעיפים חשובים
מכאן שבין אם אתם מחפשים אחר תוכנה למעקב הצעות מחיר ובין אם אתם מחפשים אחר מערכת לניהול מכירות, הרי שטוב לדעת שניתן למצוא כל זאת ואף הרבה יותר אצל תוכנת ניהול בתי עסק. מה עוד ניתן למצוא תחת אותה תוכנה? ובכן באופן כללי כל דרישה שתעלה, אך באופן כללי נציין שניתן למצוא מערכת לניהול לידים, מערכת לניהול שיווק, מערכת לניהול שירות לקוחות, מערכת לניהול פרויקטים, מערכת לניהול כספים, מערכת לניהול העבודה המשרדית השוטפת, מערכת לניהול עובדים, מערכת לניהול הפקת תעודות וכדומה. 
 

התאמה מושכלת
מכאן שהמבחר קיים וכל שנותר זה להתאים בין צורך להיצע, כאשר כפי שכבר אוזכר, חשוב ביותר לבצע התאמה מלאה, וזאת לאחר שהובהרו צרכי החברה, המטרות, היעדים, הרגלי העבודה, אופיו של הצוות, אופי הלקוחות, ערך מוסף וכדומה.
 
 
שלג CRM
 
שלג מכללות
 
שלג עמותות ומלכ"רים
 
שלג רישום כנסים

מוצרים

פתרונות

 
ניהול לידים מנצח
 
Web Services
 
בילינג וסליקה מיידית
 
ניהול קמפיינים
 
מכירות וטלמרקטינג
 
קול סנטר
 
שירות לקוחות
 
אינטגרציה לאתרי מכירות
 
מחולל דוחות
 
 
בין לקוחותינו
יצירת קשר
כתובתנו: רמת גן, ז'בוטינסקי 35 
טלפון. 072-33-80-789 |  פקס.  03-6137996  |  דוא"ל. sales@sheleg.co.il
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: