מערכת ניהול קמפיינים

אודות מערכת ניהול קמפיינים 
כל מי שאי פעם חלש על ניהול קמפיין או פרויקט, יודע שיש חשיבת אדירה לעמידה ביעדים, לעמידה בזמנים, להצלבת נתונים, לתיאומים בין גופים שונים, לדרבון העובדים, לניהול מסודר ולמעקב מקצועי אחר מגוון התרחשויות, צעדים כלכליים ופעילות צוות העובדים. מכאן שאם מבקשים לוודא שאתם נמנעים מטעויות מיותרות, פועלים באופן מסודר וזוכים למעקב מבוקר אחר העמידה ביעדים, הרי שמומלץ להיעזר בהטבות החשובות שמעניקה מערכת לניהול פרויקטים.

תתי סעיפים שעל התוכנה לדעת להכיל
בין אם מדובר על תוכנה לניהול קמפיינים ובין אם מדובר על תוכנה לניהול פרויקטים, הרי שראוי שהתוכנה תכלול דוחות שמסכמים את שעות הפעילות של העובדים, תעקוב אחר אופי ההתקדמות בפרויקט, תעזור להקצות משאבים באופן מושכל, תנהל הסכמים אל מול לקוחות ועובדים, תפיק דוחות תפעול ועוד. כמן כן לא עליכם החובה להבין אלו פונקציות על התוכנה להכיל, אך על החברה שממנה רוכשים את התוכנה לדעת להציע לכם את סל השירותים הנכון ביותר, וזאת על מנת להרוויח את המרב במינימום מאמץ, למנוע תקלות, לעמוד ביעדים, לחסוך בהוצאות מיותרות ולבנות יעדים חדשים אל מול הנתונים שבשטח.

להפיק יותר בפחות השקעה
לסיכום
נציין שטוב לדעת שניתן לקבל עזרה כה חשובה עבור הליך כה מהותי כגון קמפיין, וכיוון שקמפיין מצריך הוצאה כספית, הרי שטוב לדעת שההוצאה תהיה מבוקרת, מושכלת ואף חסכונית, ואליו שהתוצאות יהיו הרבה יותר מוצלחות, וכל זאת בזכות שהשכלתם להשקיע בתוכנה חכמה שיודעת להציע הרבה יותר הספק בזמן הרבה יותר קצר. 
 
התאמה אישית
על מנת ליהנות ממערכת לניהול פרויקטים, הרי שיש צורך בהבנה מעמיקה של מטרת העל, השלבים שבדרך ובהבנת קהל היעד- קרי הלקוח שעומד אל מול החברה. מכאן שיש להימנע מרכישת מערכת ניהול קמפיינים סטנדרטית, אלא יש לשאוף ליהנות ממערכת ניהול קמפיינים שמותאמת באופן אישי, וזאת לאחר שנפגשתם עם בעלי התוכנה והסברתם להם באופן ברור מהם הצרכים, מהם מאפייני הלקוחות, מהם תתי המטרות, כיצד אתם מתנהלים בשוטף, לאיזה מיצוב אתם שואפים וכדומה, כך שרק לאחר שמאפיינים נכונה את העסק לצד נתוני הפרויקט, הרי שרק אז ניתן ליהנות מתוכנה ראויה. 
 
 
שלג CRM
 
שלג מכללות
 
שלג עמותות ומלכ"רים
 
שלג רישום כנסים

מוצרים

פתרונות

 
ניהול לידים מנצח
 
Web Services
 
בילינג וסליקה מיידית
 
ניהול קמפיינים
 
מכירות וטלמרקטינג
 
קול סנטר
 
שירות לקוחות
 
אינטגרציה לאתרי מכירות
 
מחולל דוחות
 
 
בין לקוחותינו
יצירת קשר
כתובתנו: רמת גן, ז'בוטינסקי 35 
טלפון. 072-33-80-789 |  פקס.  03-6137996  |  דוא"ל. sales@sheleg.co.il
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: