מערכת ניהול עובדים

חשיבות מערכת ניהול 
כל עסק יודע כמה חשוב לשמר לקוחות, לעמוד ביעדים, להיות בקשר עם ספקים בזמן הנכון, לעקוב אחר תפוקת העובדים וכדומה. לשם כך ניתן לשכור מערך עובדים נוספים, או לחלופין ליהנות מהתקנת תוכנה חכמה אשר תציע עזרה חשובה במינימום זמן. על כן טוב לדעת שכיום יש מגוון תוכנות חכמות, תוכנות אשר מרכזות, מפיקות ומצליבות מגוון נתונים, כך שכל שנותר לעשות זה להכיר את יתרונות התוכנה ולהרוויח ממנה את המרב.

מעקב פשוט וחשוב
כיוון שעל העסקת עובדים יש להוציא לא מעט משאבים כלכליים, הרי שטוב לדעת שניתן לקבל עזרה חשובה עבור מעקב ההוצאות אל מול מעקב הרווח והתפוקה שמפיק כל עובד. כיצד? באמצעות תוכנה לניהול עובדים, כך שכל שנותר לעשות זה ליהנות מניהול מפורט ומוקפד של כרטיסי עובדים, מניהול מסמכים חשוב, ממעקב אחר העמידה ביעדים, מסיכומי פגישות, ממעקב נוח אחר פקסים, מיילים, שיחות טלפון וכדומה. 

עזרה חשובה
באופן כללי כל עסק שמבקש לעבוד פחות ולהפיק יותר, להשקיע פחות זמן ולהפיק יותר ולהעסיק פחות כוח אדם ולהפיק יותר -  צריך לרכוש מערכת ניהול, ולו כי מדובר בכלי חשוב שמחזיר את ההשקעה במהרה, מוכיח את יעילותו, מונע אינספור טעויות, עוזר לשמר לקוחות, מסייע לעקוב אחר עמידה ביעדים, עוזר לשדר רצינות ובאופן כללי תורם רבות. על כן במקום להיות טרודים באי אלו סידורים, פגישות והפקת דוחות, הרי שטוב לדעת שבאמצעות מערך משתמש ידידותי, תמיכה אדיבה והתאמה מלאה - ניתן להשיג עזרה מאוד חשובה. 
 

להוריד נטל ולהפיק יותר
מערכת ניהול עובדים מאוד חשובה !עבור שקיפות מלאה ותחושת אמינות של שני הצדדים. כמו כן המערכת גם מאוד חשובה עבור הכרת העובדים ויכולתם לעמוד ביעדים, עבור מניעת טעויות שנוגעות למשכורות, עבור תחושה מסודרת שבין היתר מחייבת את העובדים לשמור על אותו רף גבוה, על מנת לחסוך בכוח עבודה ולהשקיע יותר בכוח העבודה הקיים (הן מבחינת משכורות והן מבחינת חלוקת יעדים ותפקידים), כך שבאופן כללי ניתן לציין שבמקום להפיל על עובד אחד שלל משימות, הרי שניתן להוריד ממנו נטל ולזכות לאיכות תפוקה יותר גבוהה. 
 
 
שלג CRM
 
שלג מכללות
 
שלג עמותות ומלכ"רים
 
שלג רישום כנסים

מוצרים

פתרונות

 
ניהול לידים מנצח
 
Web Services
 
בילינג וסליקה מיידית
 
ניהול קמפיינים
 
מכירות וטלמרקטינג
 
קול סנטר
 
שירות לקוחות
 
אינטגרציה לאתרי מכירות
 
מחולל דוחות
 
 
בין לקוחותינו
יצירת קשר
כתובתנו: רמת גן, ז'בוטינסקי 35 
טלפון. 072-33-80-789 |  פקס.  03-6137996  |  דוא"ל. sales@sheleg.co.il
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: