מערכת לניהול מוקד מכירות

בין אם מדובר על עסק קטן או גדול, ובין אם מדובר בעסק וותיק או חדש, עדיין ניתן למצוא שיש תחרות רבה על כל לקוח, ועל כן אם עסק מבקש להתנהל באופן רציני, הרי שהוא אינו יכול לחכות שלקוחות יגיעו אליו באופן עצמאי, אלא עליו לעמול לשם כך, ולכן טוב לדעת שניתן להיעזר בתוכנה מקצועית במיוחד, בתוכנה שבין היתר גם טובה עבור מגוון שירותים נוספים שאותם בית העסק צריך לדעת להעניק. 

על קצה המזלג
מבקשים דוגמה ליעילותה של מערכת לניהול מוקד מכירות? ובכן עברו על רשימת הסעיפים הבאה: תוכנה חכמה עתידה לקלוט לידים ולהעבירם ישירות את תוך התוכנה, ומכאן שגם עשויה לפתוח כרטיס לקוח באופן אוטומטי. תוכנה יעילה יודעת לנהל כרטיסי לקוחות בהתאם לסוג האירוע ואופי קריאת השירות. תוכנה חכמה יודעת למזג בין נתוני הלקוח ואף להשתמש בכתובת עבור משלוח אוטומטי של פרסומות. תוכנה יעילה תעקוב באופן תדיר אחר סטטוסים של לקוחות. תוכנה כדאית תפלח את קהל היעד לפי קטגוריות חשובות (למשל לקוחות קיימים לצד לקוחות פוטנציאליים), תוכנה מתקדמת תדע להפיק דוחות לפי אופי השיחות שנוהלו אל מול הלוקחות וכדומה.

התאמה מלאה
לאור כל זאת, ניתן להסיק מדוע רבים מהעסקים מבקשים לבצע השקעה חכמה ומדוע רבים מהעסקים מבינים שגם עבורם יהיה נכון להשקיע ברכישת תוכנה לניהול מכירות. מכאן שאם גם אתם מבקשים לקצץ בכוח אדם ולהרוויח את המרב מכוח האדם הקיים (ע"י קבלת עזרה משמעותית מתוכנה חכמה), הרי שגם עליכם לרכוש תוכנה שיודעת  בין היתר לנהל מכירות ולקוחות, כאשר לפני שמבצעים רכישה, יש לשאוף לבצע התאמה מלאה בין צרכי העסק לבין מה שהתוכנה יודעת להציע.
 

ידידותי למשתמש
לאור כל זאת, טוב להכיר שכיום ניתן למצוא תוכנה לניהול מוקד מכירות, תוכנה שמהווה כלי עזר חשוב, חוסכת בכוח אדם, מונעת טעויות אנוש, מייעלת הליכים, מפנה למגוון מסקנות חשובות, מצליבה נתונים וכדומה.

מכאן  שגם אם אתם ללא ניסיון בתחום, אתם עדיין עתידים ללמוד באופן מהיר כיצד ניתן לשלוט על אותה תוכנה באופן קליל וידידותי למשתמש. 
 
 
שלג CRM
 
שלג מכללות
 
שלג עמותות ומלכ"רים
 
שלג רישום כנסים

מוצרים

פתרונות

 
ניהול לידים מנצח
 
Web Services
 
בילינג וסליקה מיידית
 
ניהול קמפיינים
 
מכירות וטלמרקטינג
 
קול סנטר
 
שירות לקוחות
 
אינטגרציה לאתרי מכירות
 
מחולל דוחות
 
 
בין לקוחותינו
יצירת קשר
כתובתנו: רמת גן, ז'בוטינסקי 35 
טלפון. 072-33-80-789 |  פקס.  03-6137996  |  דוא"ל. sales@sheleg.co.il
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: