מערכת לניהול זמן

 תרומתה של מערכת לניהול זמן לעסקים
כל אחד יודע שזמן שווה כסף, אך כאשר מדובר בעסק, הרי שזמן שווה הרבה יותר כסף, ולו כי יש להספיק לעמוד ביעדים אל מול הלקוחות, יש לעמוד בתחרות מול חברות מתחרות, יש לשלם על שעות נוספות, יש להספיק להעניק שירות בזמן מינימלי, יש להספיק למלא חסרים לפני שהמדפים מתרוקנים וכדומה. מכאן שניהול זמנים הנו קריטי עבור עסק שמבקש לשדר יעילות, מקצועיות ואף  איכות, ועל כן טוב לדעת שע"י רכישת תוכנה לניהול זמן, ניתן להשתלט על המשימה ביתר קלות.

דגשים חשובים
כאשר עומדים לרכוש מערכת לניהול זמן עבור העסק הפרטי שלכם, מראש יש לוודא שהתוכנה מתאימה לצרכים הפרטיים שלכם, ועל כן חשוב ביותר לרכוש מערכת שמאפשרת שינויים והתאמות, ואף מומלץ לרכוש מחברה אשר מבינה בבניית הליכים ארגוניים, ועל כן אינה ממהרת למכור מוצר מוגמר, אלא משקיעה בכם הלקוחות באמצעות פגישת אפיון העסק, ורק מנקודה זו יוצאת לבנות את רשימת הפונקציות הנחוצות. עוד נציין שכאשר עומדים לבחור חברה עבור רכישת תוכנה לניהול זמן, הרי שחשוב ביותר לוודא שאותה חברה גם מעניקה שירותי תמיכה ותחזוקה שוטפים, כאשר לכל אורך הדרך היחס הנו אדיב ומקצועי. 

הצלבת נתונים
לסיכום נציין שחשוב ביותר לעקוב אחר התנהלות העובדים, הרגלי הלקוחות, תדירות הקשרים אל מול הספקים וכדומה, ועל כן יש להיות במעקב תמידי אחר ההתנהלות השוטפת והשגת היעדים, כאשר לא פעם יש להצליב בין שני הנתונים על מנת להפיק מסקנות חשובות. מכאן שאם מבקשים אחר עזרה חשובה, הרי שאין כמו רתימת מערכת ניהול מקצועית למערכה. 
 
 
עזרה מהותית

כל עסק זקוק לעזרה יעילה בניהול, כאשר מערכת ניהול משימות אשר מותאמת באופן אישי עשויה להוות מענה ראוי.

כך למשל באמצעות מערכת ניהול משימות ניתן לעקוב אחר השגת היעדים, ניהול לידים, לעקוב אחר הישגי העובדים, להבין איזו משימות יש לתעדף, להכווין את העסק ליעדים יותר נכונים, לעקוב ולחזר אחר לקוחות, להצליב נתונים עבור הסקת מסקנות הכרחיות, לעקוב אחר מאזן הכספים, לעקוב אחר המחלקות השונות וכדומה.
 
 
שלג CRM
 
שלג מכללות
 
שלג עמותות ומלכ"רים
 
שלג רישום כנסים

מוצרים

פתרונות

 
ניהול לידים מנצח
 
Web Services
 
בילינג וסליקה מיידית
 
ניהול קמפיינים
 
מכירות וטלמרקטינג
 
קול סנטר
 
שירות לקוחות
 
אינטגרציה לאתרי מכירות
 
מחולל דוחות
 
 
בין לקוחותינו
יצירת קשר
כתובתנו: רמת גן, ז'בוטינסקי 35 
טלפון. 072-33-80-789 |  פקס.  03-6137996  |  דוא"ל. sales@sheleg.co.il
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: