מערכת לניהול אירועים

כל עסק יודע שמלבד ההתמחות ברזי העסק הספציפי, הרי שגם יש צורך מהותי להבין כיצד לשמור על כל לקוח וכיצד לחזר אחר לקוחות פוטנציאליים, ועל כן טוב לדעת שכיום יש בשוק מגוון אמצעי עזר טכנולוגיים נוחים ויעילים, וזאת על מנת לשמור על סדר, לשמר לקוחות וליהנות ממגוון יתרונות שקשורים לפעילות יותר אידאלית מצד העסק -  הן מבחינת נתוני מכירות ושירותי לקוחות, והן מבחינת טלמרקטינג ואף רישום ממוחשב לאירועים.

סדר תדמית ומקצועיות
חשוב להבין שארגון נכון של אירוע עשוי להתבטא ברווח כספי. על כן בין אם העסק שלכם קשור להפקת אירועים ובין אם העסק שלכם מוזמן מדי פעם לאירועים - הרי שמומלץ ביותר ליהנות מאופציית תוכנה לניהול אירועים. באופן שכזה ניתן להימנע ממצבים מביכים עבור תדמית העסק, ניתן להפעיל פחות כוח אדם, ניתן להיערך מראש עבור כל צורך של כל אירוע, ניתן לא לשכוח להיות בקשר עם הספקים (ולקבל מחירים יותר טובים), ניתן לשלוח בזמן הזמנות, ניתן לערוך ניוזלטר ולפרסמו ביעד הנכון, ניתן לעבור על רשימת הרכש והמלאי, ניתן לבחון לידים וכדומה.

שורת יתרונות
כפי שראינו, באמצעות מערכת לניהול אירועים ניתן להיערך בהתאם לפני כל אירוע, וזאת מבלי להיות לחוצים ברגע האחרון, מבלי להצטער ששכחתם לעשות דבר כזה או אחר, מבלי להתפשר על מחירים בעקבות הרגע האחרון, מבלי לאבד זמן יקר ובאופן כללי מבלי להצטייר כחברה צעירה ונטולת ניסיון. על כן בין אם אתם חברה קטנה או גדולה, ובין אם אתם עסק וותיק או צעיר, הרי שאתם מוזמנים ליהנות מנפלאות הטכנולוגיה, אתם מוזמנים לרכוש מערכת חכמה עבור ניהול אירועים ופשוט להתנהל באופן מקצועי ואיכותי.

הוצאה כדאית
אם ניתן להוריד עומס עבודה מהמזכירה ולקבל יותר תפוקה בפחות זמן עבודה, הרי שמוטב לנצל זאת, ועל כן גם אם יש לשלם עבור רכישת מערכת לניהול אירועים, הרי שיש להבין שמדובר בהוצאה כדאית ואף רווחית, וזאת כי כך אין צורך לשלם תוספת של שעות עבודה, וניתן ליהנות ממידע זמין בכול שעה ביום.
 
 
שלג CRM
 
שלג מכללות
 
שלג עמותות ומלכ"רים
 
שלג רישום כנסים

מוצרים

פתרונות

 
ניהול לידים מנצח
 
Web Services
 
בילינג וסליקה מיידית
 
ניהול קמפיינים
 
מכירות וטלמרקטינג
 
קול סנטר
 
שירות לקוחות
 
אינטגרציה לאתרי מכירות
 
מחולל דוחות
 
 
בין לקוחותינו
יצירת קשר
כתובתנו: רמת גן, ז'בוטינסקי 35 
טלפון. 072-33-80-789 |  פקס.  03-6137996  |  דוא"ל. sales@sheleg.co.il
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: